Bath Bellevue CHAP Charlotte Corunna Dansville DeWitt Durand East Lansing Eaton Rapids Fowler Fowlerville Grand Ledge Haslett Holt Ionia
Laingsburg Lakewood Lansing Lansing Catholic Lansing Christian Leslie Maple Valley Marshall Mason Morrice New Lothrop Okemos Olivet
Ovid-Elsie Owosso Perry Pewamo-Westphalia Portland Potterville Springport St. Johns Stockbridge St. Patrick Waverly Webberville Williamston


Red Cedar Basketball League
Red Cedar Basketball League
Red Cedar Basketball League

7th & 8th Grade Boys Schedule Legend
Home
2021 - 2022 SEASON
2021 - 2022 SEASON
Printable Versions
PDF

POSTED 1/9/22


Community Team Division Coach
Bath BT12 7th 7th Boys Silver McCallister
Bath BT13 8th 8th Boys Silver Dunkel
Charlotte CH17G 8th 8th Boys Gold Bowzer
Charlotte CH18 7th 7th Boys Silver Cheyne
Charlotte CH19 8th 8th Boys Silver Sanders
Charlotte CH20 7th 7th Boys Bronze TBD
Corunna CO13G 7th 7th Boys Gold
Corunna C014G 8th 8th Boys Gold
Dansville DN9 7th 7th Boys Silver Sykes
Dewitt DW24G 7th 7th Boys Gold George
Dewitt DW25 7th 7th Boys Silver Logan
Dewitt DW26 7th 7th Boys Bronze Zeluff
Dewitt DW27 8th 8th Boys Silver Van Zee
Dewitt DW28 8th 8th Boys Bronze Musser
East Lansing EL11G 7th 7th Boys Gold Parker
East Lansing EL12G 8th 8th Boys Gold Stewart
East Lansing EL13 7th 7th Boys Silver Nunn
East Lansing EL14 8th 8th Boys Silver Spencer
Eaton Rapids ER11 7th 7th Boys Silver Eaton
Eaton Rapids ER12 8th 8th Boys Silver Taylor
Fowlerville FV20 7th 7th Boys Bronze Cox
Fowlerville FV21 7th 7th Boys Bronze Simon
Fowlerville FV22 8th 8th Boys Silver Cruz
Grand Ledge GL19G 7th 7th Boys Gold VanFossen
Grand Ledge GL20 7th 7th Boys Silver Davis
Grand Ledge GL21 7th 7th Boys Bronze Struthers
Grand Ledge GL22 7th 7th Boys Bronze Ordiway
Grand Ledge GL23 8th 8th Boys Silver Parseghian
Grand Ledge GL24 8th 8th Boys Bronze Berry
Haslett HS17 8th 8th Boys Silver Sellek
Haslett HS18G 8th 8th Boys Gold Dutcher
Haslett HS19 7th 7th Boys Silver Kildea
Haslett HS20 7th 7th Boys Silver Beckwith
Haslett HS21 7th 7th Boys Silver Flynn
Haslett HS22 8th 8th Boys Silver Hazzard
Holt HT19G 7th 7th Boys Gold Sorrells
Holt HT20 7th 7th Boys Silver Medwayosh
Holt HT21 8th 8th Boys Silver Desmith
Holt HT22 8th 8th Boys Silver Trajanowicz
Ionia IO11 8th 8th Boys Silver Gregory
Ionia IO12 8th 8th Boys Silver Diehal
Ionia IO13 7th 7th Boys Bronze Ross
Laingsburg LG15 8th 8th Boys Silver Rivet
Laingsburg LG16G 7th 7th Boys Gold Wade
Lakeview LV5 7th 7th Boys Silver
Lakeview LV6 8th 8th Boys Bronze
Lakeview LV7 8th 8th Boys Bronze
Lakewood LK8 7th 7th Boys Silver
Lakewood LK9 8th 8th Boys Silver Matthews
LCC LC1G 8th 8th Boys Gold Ranspach
Maple Valley MV12 7th 7th Boys Silver Rost
Maple Valley MV13 8th 8th Boys Bronze Rost
Marshall MA15 7th 7th Boys Silver
Marshall MA16 8th 8th Boys Bronze
Mason MS17G 8th 8th Boys Gold Chapin
Mason MS18 7th 7th Boys Silver Koot
Mason MS19 8th 8th Boys Silver Warren
Mason MS20 7th 7th Boys Bronze Hamilton
Okemos OK21G 7th 7th Boys Gold Adams
Okemos OK22 7th 7th Boys Silver Petersen
Okemos OK23 7th 7th Boys Silver Kaplan
Okemos OK24 7th 7th Boys Bronze Wallace
Okemos OK25 8th 8th Boys Silver Bagaloff
Okemos OK26 8th 8th Boys Silver Nagele
Olivet OL14 8th 8th Boys Silver
Owosso OW20 7th 7th Boys Bronze Maulding
Perry PR11 7th 7th Boys Silver Cochrane
Perry PR12 8th 8th Boys Silver McFarland
Portland PT22G 7th 7th Boys Gold Scheurer
Portland PT23 7th 7th Boys Silver Lanz
Portland PT24 7th 7th Boys Silver Nobis
Portland PT25 8th 8th Boys Silver Weller
Potterville PO7G 8th 8th Boys Gold Ward
Potterville PO8 7th 7th Boys Silver Hollern
PW PW14G 7th 7th Boys Gold Smith
PW PW15G 8th 8th Boys Gold Thelen
Springport SP9 7th 7th Boys Silver Higelmire
Stockbridge ST11 7th 7th Boys Bronze Griffith
Stockbridge ST12 8th 8th Boys Bronze TBD
Williamston WL22 7th 7th Boys Silver
Williamston WL23 7th 7th Boys Bronze
Williamston WL24 8th 8th Boys Silver